Spolupracujeme s firmou FDLNET.CZ - prodejna Frýdlant

V našem zákaznickém centru ve Frýdlantě můžete získat kompletní přehled o námi poskytovaných službách, uhradit v hotovosti faktury a poskytované služby, řešit Vaše dotazy týkající se našich služeb, nebo nahlásit případný problém se službou. Pracovníci zákaznického centra jsou rovněž proškoleni a připraveni Vám pomoci s nastavením Vašich koncových zařízení, Wi-Fi routerů, počítačů, notebooků a mobilních telefonů.

 

 

Kontakty na pracovníky společnosti FDLnet.CZ

Šárka David, DiS.jednatel společnosti, správa sítě, ekonom, smlouvy, platby, fakturace
E-mail: david.sarka@fdlnet.cz
Mobil: + (420) 608 983 055

Šafránek Zbyněkjednatel společnosti, správa sítě, technik pro optické a pevné připojení
E-mail: zbynek.safranek@fdlnet.cz
Mobil: + (420) 776 588 294

Cervan Danieltechnik pro bezdrátové připojení
E-mail: daniel.cervan@fdlnet.cz
Mobil: + (420) 774 335 638; +(420) 774 FDL NET

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny od 8 do 19 hodin, o víkendech a svátcích pak od 10 do 16 hodin. V ostatních případech, nebo pokud se nedovoláte, pošlete prosím SMS se stručným popisem Vašeho dotazu případně problému a číslem Vaší smlouvy. Ozveme se Vám zpět, jakmile to bude možné. Děkujeme za pochopení!


 

Jsme výdejním místem ZASILKOVNA.CZ – prodejna Liberec

 

 

  1. V eshopu si při objednávce vyberete naši pobočku
  2. Jakmile nám eshop (odesílatel) předá zboží k přepravě, okamžitě vám pošleme email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online.
  3. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.